Strona główna
Artykuły
Wymieniaj informacje i doświadczenia z innymi użytkownikami w ramach grup dyskusyjnych
24.05.2011 11:32 ID: 3957
Wymieniaj informacje i doświadczenia z innymi użytkownikami w ramach grup dyskusyjnych

Wymieniaj informacje i doświadczenia z innymi użytkownikami w ramach grup dyskusyjnych

Celem grup dyskusyjnych USPRO jest ułatwienie użytkownikom nawiązywania kontaktów, dostępu do informacji i skutecznego komunikowania się w Internecie. Grupa skupia osoby wokół tematu, kwestii, bądź problemu, umożliwia prowadzenie dyskusji na forum.
 
Wszystkie utworzone do tej pory grupy są dostępne z poziomu menu głównego, pod zakładką Grupy dyskusyjne. Jednocześnie istnieje możliwość wyświetlenia wszystkich grup w ramach konkretnej branży, np. Budownictwo. Interesującą nas grupę szybko odnajdziemy korzystając z dostępnej w tym miejscu wyszukiwarki.
 
WŁĄCZ SIĘ DO GRUPY
 
Możesz włączyć się do dyskusji dołączając do już istniejącej grupy – w tym celu odszukaj interesującą Cię grupę, wyświetl informacje o niej i kliknij przycisk Dołącz do grupy.
 

 
UTWÓRZ NOWĄ GRUPĘ DYSKUSYJNĄ
 
Jeżeli nurtuje cię temat, którego nie został jeszcze poruszony przez żadnego użytkownika, możesz stworzyć nową grupę dyskusyjną. Wymagane jest jednak przy tym  rozszerzone konto USPRO PLUS.

Ścieżka 1
 
Krok 1: Grupy dyskysyjne > Krok 2: Dodaj grupę > Krok 3: Uzupełnij formularz
 
Istnieje kilka możliwości dodawania nowych grup. Pierwsza ścieżka prowadzi przez wspomnianą zakładkę Grupy dyskusyjne w menu głównym, gdzie dostępny jest przycisk Dodaj grupę, wywołujący odpowiedni formularz, w którym należy wypełnić następujące pola (gwiazdką oznaczono pola wymagane):
 
- nazwa*
- opis*
- kategoria*
- logo
 
 
Ścieżka 2

Krok 1: MOJE KONTO > Krok 2: Dodaj grupę > Krok 3: Uzupełnij formularz

Do formularza prowadzi również ścieżka przez Moje konto w menu głównym, gdzie również dostępny jest przycisk Dadaj grupę.
 

 
 
Grupa zarządzana jest przez jej założyciela. Założyciel grupy może przekazać grupę innej osobie, jeżeli nie chce już dłużej nią zarządzać. Aby tego dokonać należy skontaktować się z konsultantem USPRO, który na prośbę założyciela grupy dokona zmiany.
 

Autor: USPRO
Kategoria:
Tagi:

Najnowsze wiadomości

Nadchodzące wydarzenia